Telefon
+48 697 585 007
Email kontaktowy
kontakt@kancelariaziolkowska.pl
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 15:00

O mnie

Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po odbytej aplikacji zostałam wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Wiedzę oraz praktykę zawodową zdobywałam w poznańskich kancelariach pracując zarówno z klientami indywidualnymi jak i podmiotami gospodarczymi.  

Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym oraz spadkowym. Prowadzę sprawy rozwodowe, sprawy o alimenty oraz dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z małoletnimi. Sporządzam oraz opiniuje umowy gospodarcze.  Świadczę kompleksową pomoc prawną z zakresu postępowań windykacyjnych i egzekucyjnych.

 

Filozofia Prowadzenia Kancelarii

 

Szczególnie ważnymi wartościami w prowadzonej przeze mnie kancelarii są szybkość podejmowanych działań, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej powierzonej mi sprawy. Priorytetem dla mnie jest dobro Klienta, z którym staram się budować relacje oparte na zaufaniu i partnerstwie. sumiennie informując klientów zarówno o szansach na powodzenie, jak i o zagrożeniach. Współpracując ze mną możecie Państwo liczyć na stały kontakt i możliwość wyjaśnienia każdego problematycznego zagadnienia. W swojej pracy staram się nieustannie rozwijać oraz zdobywać nową wiedzę, tak aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Call Now ButtonZadzwoń