Kancelaria

Radcy Prawnego 

Monika Ziółkowska

MZ

O mnie

Prawo administracyjne

 

Windykacja należności

 

Prawo spółek

 

Odszkodowania

 

Prawo rodzinne

i opiekuńcze

 

Prawo cywilne

 

Prawo pracy

 

Prawo spadkowe

 

  Filozofia Prowadzenia Kancelarii 

  Zakres usług  

Szczególnie ważnymi wartościami w prowadzonej przeze mnie kancelarii są szybkość podejmowanych działań, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej powierzonej mi sprawy. Priorytetem dla mnie jest dobro Klienta, z którym staram się budować relacje oparte na zaufaniu i partnerstwie. sumiennie informując klientów zarówno o szansach na powodzenie, jak i o zagrożeniach. Współpracując ze mną możecie Państwo liczyć na stały kontakt i możliwość wyjaśnienia każdego problematycznego zagadnienia. W swojej pracy staram się nieustannie rozwijać oraz zdobywać nową wiedzę, tak aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

▬ Monika Ziółkowska  

 

Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po odbytej aplikacji zostałam wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Wiedzę oraz praktykę zawodową zdobywałam w poznańskich kancelariach pracując zarówno z klientami indywidualnymi jak i podmiotami gospodarczymi.

 

Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym oraz spadkowym. Prowadzę sprawy rozwodowe, sprawy o alimenty oraz dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z małoletnimi. Sporządzam oraz opiniuje umowy gospodarcze. Świadczę kompleksową pomoc prawną z zakresu postępowań windykacyjnych i egzekucyjnych.

Kilka statystyk

100%

zadowolonych klientów

10+

lat doświadczenia

150+

zakończonych spraw

Umów się na konsultację

 

Wypełnij formularz kontaktowy opisując krótko swój problem i ustalić dogodny termin spotkania.

Przejdź do formularza

  Siedziba kancelarii  

  Kontakt 

ul. Sądowa 5/1,

63-400 Ostrów Wielkopolski

📞 +48 697 585 007

📨 kontakt@kancelariaziolkowska.pl

 

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.